Chcesz lepiej poznać kulturę swojego regionu i zdobyć nowe umiejętności, masz dużo zapału do pracy i ochotę na dobrą zabawę. Weź udział w warsztatach organizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Narwi w ramach projektu:

"BYŁO - NIE MINĘŁO..." – CZYLI JAK ZAINTERESOWAĆ MŁODZIEŻ KULTURĄ I SZTUKĄ LUDOWĄ

PROPONUJEMY:

 

W programie warsztatów przewidziane są wyjazdy do innych gmin powiatu hajnowskiego oraz spotkania z ciekawymi ludźmi.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi, ul. Mickiewicza 18, tel. (085) 681-68-70.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

logo dzialaj lokalnielogo euroregion puszcza bialowieska 

Projekt jest współfinansowany z programu grantowego DZIAŁAJ LOKALNIE V Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. Program DZIAŁAJ LOKALNIE V wdrażany jest przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska.

logo polsko amerykanska fundacja wolnoscilogo akademia rozwoju filantropii