Wydarzenia w bibliotece 2007

Spotkanie przedwigilijne w biblioteceW dniu 20 grudnia 2007 roku w świetlicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie przedwigilijne.

Wycieczka czytelników bibliotekiDnia 18 grudnia młodzi czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi jeździli na wycieczkę do Białegostoku.

Przedstawienia dla dzieci w GBP15 listopada 2007 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się występy artystyczne dla dzieci i młodzieży w wykonaniu grupy artystycznej z Białegostoku.

Wystawa prac w biblioteceW dniu 30 września 2007 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się otwarcie wystawy podsumowującej projekt „Było, nie minęło…” – czyli jak zainteresować młodzież kulturą i sztuką ludową.

Spotkanie autorskie w bibliotece26 września 2007 roku odbyło się spotkanie autorskie  z Małgorzatą Strękowską-Zaremba - pisarką, dziennikarką, redaktorką oraz członkinią Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i Stowarzyszenia Wolnego Słowa.

Warsztaty wyrobów z glinyGminna Biblioteka Publiczna w Narwi zorganizowała w dniu 26 lipca 2007 roku wyjazd do Narewki i Lewkowa na warsztaty wyrobów z gliny.

Warsztaty kompozycji kwiatowychGminna Biblioteka Publiczna w Narwi w dniu 3 lipca 2007 roku zajęcia wyjazdowe do kwatery agroturystycznej „Sioło Budy” na warsztaty tworzenia kompozycji kwiatowych z bibuły.

Warsztaty techniki malarskiej batiku30 maja 2007 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się warsztaty techniki malarskiej "batiku" realizowane w ramach projektu "Było - nie minęło..." – czyli jak zainteresować młodzież kulturą i sztuką ludową.

Warsztaty haftu krzyżykowegoW dniu 19 maja 2007 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi rozpoczęły się warsztaty haftu krzyżykowego realizowane w ramach projektu "Było - nie minęło..." – czyli jak zainteresować młodzież kulturą i sztuką ludową.

logo dzialaj lokalnieWeź udział w warsztatach organizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Narwi w ramach projektu: "Było - nie minęło..." – czyli jak zainteresować młodzież kulturą i sztuką ludową.

Spotkanie z Robertem Pankiem23 marca 2007 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Robertem Janem Pankiem - autorem wystawy fotograficznej pod hasłem "ULICE ŚWIATA".

Ferie 2007 z bibliotekąW dniu 2 lutego 2007 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi zorganizowała najaktywniejszym czytelnikom wycieczkę do Dubicz Cerkiewnych pod hasłem "Ferie z Biblioteką".

Spotkanie noworoczne w TrześcianceDnia 20 stycznia 2007 roku w świetlicy środowiskowej przy Filii Bibliotecznej w Trześciance odbyło się noworoczne spotkanie pt. "Szczodry Wieczar".

"Szczodry Wieczar" w Łosince11 stycznia 2007 roku w świetlicy wiejskiej w Łosince odbyła się uroczystość pożegnania starego i powitania nowego roku zgodnie z tzw. starym stylem - Szczodry Wieczar.