Uprzejmie informujemy, iż uruchomiona została strona internetowa Parafii Prawosławnej p.w. Podwyższenia Krzyża Pańskiego w Narwi. Na stronie znajdą Państwo aktualności z życia naszej parafii, galerie zdjęć z najważniejszych wydarzeń , ogłoszenia parafialne, a także wiele innych informacji dotyczących parafii.

Adres strony internetowej to: https://cerkiewnarew.pl

Chcielibyśmy, aby nasza strona internetowa się rozwijała, dlatego zapraszamy do współpracy w zakresie publikacji ciekawych informacji, związanych z naszą parafią oraz cerkwią prawosławną.

Z redakcją strony można kontaktować się pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio proboszczem parafii ks. mit. prot. Michałem Dudiczem (tel. 85 681-60-45) oraz wikariuszem parafii ks. prot. Bogumiłem Kornilukiem (tel. 85 681-60-44).

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej Parafii Prawosławnej w Narwi.

Zespół redakcyjny

strona parafia narew