projekt platforma wspolpracy logo

Szkolenie dotyczące prowadzenia i finansowania działalności gospodarczej
(rolnicza, hodowlana, rybacka itp.) z uwzględnieniem ochrony przyrody

Starostwo Powiatowe w Hajnówce realizuje projekt „Platforma Współpracy na rzecz zrównoważonego rozwoju regionu Puszczy Białowieskiej” w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, Priorytet V Ochrona przyrody i kształtowanie postaw ekologicznych, Działanie 5.4 Kształtowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie środowiska, w tym różnorodności biologicznej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Jednym z działań jest przeprowadzenie szkolenia z zakresu prowadzenia i finansowania działalności gospodarczej. W związku z powyższym zapraszamy na BEZPŁATNE SZKOLENIE skierowane do mieszkańców powiatu hajnowskiego.

Szkolenie poprowadzi trener: Maciej Gralec - absolwent Collegium Civitas, wiceprezes Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno - Gospodarczych Partner, aktywnie działa w Spółdzielni Kółek Rolniczych w Mircu oraz Komitecie Lokalnym Warszawa SGH w działach PR, Marketing.

W programie szkolenia przewidziano warsztaty oraz omówienie tematów m.in.: rodzaje i formy prowadzenia działalności gospodarczej, ochrona przyrody a zrównoważona działalność gospodarcza, wykorzystanie rozwiązań proekologicznych w działalności, pozyskiwanie źródeł finansowania na rozwój działalności gospodarczej, marketing w działalności gospodarczej, elementy profesjonalnej obsługi klienta.

Termin szkolenia: 08.05.2014r
Godzina: 08:30

Miejsce: Starostwo Powiatowe w Hajnówce, ul. Zina 1, 17-200 Hajnówka, sala nr 12 (parter)

 

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Uczestnicy wraz z kompletem materiałów szkoleniowych otrzymają komplet materiałów promocyjnych.

Uprzejmie prosimy o przesłanie wypełnionego Formularza zgłoszenia do dnia 05.05.2014r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. faksem pod numer  85 682 42 20 lub pocztą na adres: Biuro Projektu:  Starostwo Powiatowe w Hajnówce,  ul. A. Zina 1, 17-200 Hajnówka.

Dodatkowe informacje związane z organizacją szkolenia udzieli p. Marta Grzelak - tel. (85) 682 30 47. Zapytania można kierować również na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Formularz zgłoszeniowy do pobrania