Lokalna Grupa Działania „Puszcza Białowieska” organizuje w dniach 9-12 czerwca 2014 roku wyjazd studyjny do LGD Mazurskie Morze (woj. warmińsko-mazurskie).

Celem wyjazdu jest poznanie doświadczeń związanych z budową infrastruktury na aktywnych szlakach wodnych w celu transferu doświadczeń na nasz obszar. Zadanie będzie realizowane metodą poznawczo-szkoleniową w zakresie projektowania infrastruktury turystycznej na szlakach wodnych.

Wyjazd jest przeznaczony dla przedstawicieli samorządów zajmujących się turystyką, podmiotów gospodarczych branży turystycznej, kwaterodawców posiadających kwatery w pobliżu szlaku wodnego. Uczestnikami mogą być osoby zamieszkałe na terenach wiejskich, wchodzących w obszar LGD.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do zgłaszania chęci uczestnictwa w wyjeździe do Biura LGD Puszcza Białowieska, tel. (85) 682-50-26 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

logo LGD Puszcza Białowieska