Inne ciekawe wydarzenia 2007

Złote Gody w Gminie Narew19 grudnia 2007 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbyła się miła uroczystość wręczenia odznaczeń Prezydenta RP parom małżeńskim, które pozostają w związku małżeńskim już 50 lat.

Konsultacje dotyczące ochrony żubraW dniach 15 i 16 listopada w Ośrodku Edukacji Leśnej w Siemianówce obyło się spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu pt. "Kraina Żubra - ochrona żubra w Puszczy Białowieskiej".

Święto Niepodległości i 80-lecie OSP11 listopada 2007 roku odbyły się obchody 89 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Swoje święto mieli również strażacy OSP Narew, którzy obchodzili 80-lecie swojego istnienia.

Koncepcja szlaku wodnego na Narwi29 października 2007 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbyło się spotkanie konsultacyjne "Koncepcji zagospodarowania wodnego szlaku turystycznego rzeką Narew na terenie Gminy Narew".

Roztrzygnięcie konkursu posesji 200728 września 2007 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew podczas sesji Rady Gminy Narew odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia III edycji konkursu na najlepiej urządzoną posesję i zagrodę w Gminie Narew.

Wystawa pt. Ikona, rucznyk i kryż10 sierpnia 2007 w Regionalnej Izbie Białoruskiej w Skaryszewie odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pod hasłem "IKONA, RUCZNYK I KRYŻ".

Wizyta samorządowców w Brześciu5 i 6 lipca 2007roku delegacja samorządowców polskiej strony Euroregionu „Puszcza Białowieska” złożyła dwudniową wizytę na ziemi brzeskiej. Jej celem miało być rozszerzenie działalności Euroregionu.

Piknik wakacyjny w Boćkach30 czerwca 2007 roku odbył się wakacyjny Piknik w Boćkach, którego głównym punktem była I Wojewódzka Prezentacja Agroturystyczna „Gościnne Progi Podlasia”.

Narew - Europejska Gmina20 czerwca 2007 roku odbyła się w Łodzi miła uroczystość wręczenia wyróżnień w konkursie pod hasłem: "Europejskie Miasto, Europejska Gmina", a w gronie wyróżnionych znalazła się Gmina Narew.

N@utobus w NarwiW dniu 11 maja 2007 roku miejscowość Narew odwiedził N@UTOBUS - autobus wyposażony w w nowoczesny sprzęt komputerowy z dostępem do Internetu.

Gala sportowo-kulturalna w Narwi10 lutego 2007 roku w Gminie Narew gościli dyplomaci koreańscy: Ambasador Korei KIM PYONG IL z synem i córką, Zastępca  Ambasadora, Attache Kulturalny oraz pracownicy ambasady.