Dnia 28 sierpnia 2015 roku w budynku Filii Bibliotecznej w Trześciance odbyło się uroczyste zakończenie wakacji. Impreza została zorganizowana przy współpracy ze Stowarzyszeniem Trześcianka. Na pożegnanie wakacji chętnie przybyły dzieci z Trześcianki oraz okolicznych wsi, wraz z rodzicami.

Zakończenie wakacji w Trześciance

Zorganizowano zabawy z chustą, gry zręcznościowe i planszowe. Dodatkową atrakcją były gry zaprezentowane przez „Pomysłową kredkę”. Jak zawsze był słodki poczęstunek. Wszyscy dobrze się bawili. W czasie wakacji były organizowane zajęcia dla dzieci takie jak:

  • robienie gniotków,
  • zajęcia plastyczne z masy solnej, modeliny, ciastoliny i plasteliny,
  • wykonywanie spódnic i kapeluszy z gazet
  • malowanie palcami ”Moje wakacyjne marzenia”,
  • pieczenie babeczek,
  • „Noc w bibliotece”,
  • „Kino wakacyjne” („Harry Potter”, ”Minionki”)

Zakończenie wakacji w Trześciance

Uczestnicy zajęć bardzo mile wspominają wakacje w Trześciance.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna