Wydarzenia w bibliotece 2015

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki12 grudnia 2015 roku odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przy Gminnej Bibliotece Publicznej.

Zajęcia plastyczne w biblioteceW dniu 9 grudnia 2015 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się zajęcia plastyczne dla dzieci.

Mikołajki z biblioteką6 grudnia 2015 roku z okazji Mikołajek Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi wraz z filiami zorganizowała wyjazd do Białegostoku.

Miejsce Przyjazne RowerzystomInformujemy, że Punkt Informacji Turystycznej przy GBP w Narwi posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Andrzejki w bibliotece w Łosince28 listopada 2015 roku w świetlicy w Łosince odbyło się spotkanie andrzejkowe dla dzieci i młodzieży.

Andrzejki w bibliotece w Narwi27 listopada 2015 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie andrzejkowe dla dzieci i młodzieży. Przez kilka godzin biblioteka stała się miejscem tajemniczych wróżb.

Jesień Bardów w Narwi5 listopada 2015 roku w ramach XXII Festiwalu „Jesień Bardów”, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbył się koncert zespołu Navi.

Promocja wierszy Ewy Alimowskiej23 października 2015 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Panią Ewą Alimowską, połączone z promocją jej tomiku wierszy „Droga do domu”.

Przedstawienie w bibliotece14 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się przedstawienie dla dzieci pt. „Nie ma jak w domu”.

Spektakl dla dzieci w bibliotece w NarwiDnia 6 października 2015 roku przyjechał do Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi teatr, który przedstawił interesujący spektakl dla dzieci.

Spotkanie autorskie w bibliotece5 października 2015 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Moniką Kowaleczko-Szumowską.

Wizyta najmłodszych uczniów w bibliotece22 i 23 września 2015r. Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi po raz kolejny gościła w swoich progach uczniów z najmłodszych klas Szkoły Podstawowej oraz dzieci z przedszkola.

Zakończenie wakacji w TrześcianceDnia 28 sierpnia 2015 roku w budynku Filii Bibliotecznej w Trześciance odbyło się uroczyste zakończenie wakacji. Impreza została zorganizowana przy współpracy ze Stowarzyszeniem Trześcianka.

Warsztaty plastyczne w biblioteceW dniach 10 i 11 sierpnia 2015 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci.

Bezpieczne wakacje z biblioteką17 lipca 2015 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyła się coroczna akcja pod hasłem „Bezpieczne wakacje”.

Bieżeństwo - wystawa w bibliotece10 lipca 2015 roku w Bibliotece w Narwi odbyło się uroczyste podsumowanie edukacyjnej wystawy pt. „Bieżeństwo – niezwykła historia zwykłych ludzi”.

Podsumowanie działalności DKK w Narwi30 czerwca 2015 roku odbyło się uroczyste podsumowanie pracy Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy GBP w Narwi.

Wycieczka czytelników biblioteki do Białegostoku27 czerwca 2015 roku biblioteka zorganizowała członkom Dyskusyjnego Klubu Książki oraz aktywnym czytelnikom wyjazd do Białegostoku.

Wycieczka najmłodszych czytelników do Soc20 czerwca 2015 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi zorganizowała najmłodszym czytelnikom wyjazd do kwater agroturystycznych w Socach.

Lekcje biblioteczne dla przedszkolakówGminna Biblioteka Publiczna w Narwi zorganizowała cykl lekcji bibliotecznych skierowanych do przedszkolaków. Bibliotekę odwiedziły pięciolatki, czterolatki oraz oraz najmłodsze dzieci z przedszkola w Narwi.