5 listopada 2015 roku w ramach XXII Festiwalu „Jesień Bardów”, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbył się koncert zespołu Navi.

Jesień Bardów w Narwi

Navi – duet z Mińska, który tworzy Ksenia Żuk i Arciom Łukjanienka, to muzyczne objawienie 2014 roku, kiedy wraz z wydaniem albumu „Лови” („Lovi”), podbili nie tylko białoruskie listy przebojów, ale też serca publiczności, zdobywając kolejne nagrody i wyróżnienia. Emocjonalny, pełen radosnej energii duet Navi dał się już poznać m.in. na festiwalu Halfway i Basowiszcza. Zresztą to częsty przypadek – wielu debiutujących artystów, którzy zdobywali nagrody na festiwalu „Jesień Bardów”, potem dawali sobie znakomicie radę w muzycznym świecie.

Jesień Bardów w Narwi

Podczas koncertu w Narwi posłuchać można było subtelnych brzmień, idących w stronę folku, generowanych za pomocą akustycznej gitary i klawiszy. W imieniu publiczności, której muzyka Navi niezmiernie się spodobała, podziękowanie za piękny występ złożyła Dyrektor GBP Anna Andrzejuk-Sawicka.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna