W ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki w dniu 5 października 2015 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Moniką Kowaleczko-Szumowską - autorką wielu książek dla dzieci i młodzieży.

Spotkanie autorskie w bibliotece

Pani Monika przyjechała do nas promować wśród uczniów klas 4-6 Szkoły Podstawowej swoją najnowszą książkę pt. „Fajna Ferajna”, która opowiada o trudnym okresie Powstania Warszawskiego widzianego oczami nastolatków. Zawiera ona wzruszające, barwne i niepozbawione humoru wspomnienia dzieci, uczestniczących w tym powstaniu. Niektórzy z nich jeszcze żyją, dlatego też autorka miała możliwość spotkania się z nimi osobiście co było niezwykle pomocne przy pisaniu tej książki.

Spotkanie autorskie w bibliotece

Biblioteka w Narwi oraz Filie w Łosince i Trześciance posiadają w swoich zbiorach następujące tytuły autorstwa Pani Moniki: Fajna Ferajna , Galop „44”, Gupikowo. Serdecznie zapraszamy do lektury.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna