W dniach 22 i 23 września 2015r. Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi po raz kolejny gościła w swoich progach uczniów z najmłodszych klas Szkoły Podstawowej oraz dzieci z przedszkola.

Wizyta najmłodszych uczniów w bibliotece

Dzieci zwiedziły bibliotekę, dowiedziały się jak należy się w niej zachować oraz jak zostać czytelnikiem. Wszystkim bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania, dlatego też nasi mali goście wysłuchali bajek: „O rybaku i złotej rybce” oraz „O wróbelku Elemelku”.

Wizyta najmłodszych uczniów w bibliotece

Przedszkolaki tańczyły, śpiewały, uczestniczyły w grach i zabawach z chustą oraz kolorowały wydrukowane obrazki. Uczniowie zaś, którzy posiadają kartę czytelnika mieli możliwość wypożyczenia książek do domu. Każde dziecko wyszło z biblioteki nie tylko z uśmiechem na twarzy, ale i z obietnicą, że wróci do nas,  aby w przyszłości korzystać z bogatej oferty księgozbioru.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna