14 kwietnia 2015 roku w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. 42 Pułku Piechoty w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Wśród najlepszych w województwie są uczennice Gimnazjum im. Abp. gen. dyw. Mirona Chodakowskiego w Narwi.

Laureatki z Gimnazjum w Narwi

Laureatkami Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego zostały:

  • Agata Berezowiec, uczennica klasy IA,
  • Agnieszka Pietruczuk, uczennica klasy IA,
  • Katarzyna Komar, uczennica klasy IIIA,
  • Karolina Ostapkiewicz, uczennica klasy IIIA

Uczennice Gimnazjum w Narwi odebrały zaświadczenia o uzyskaniu tytułu laureata z rąk Podlaskiego Kuratora Oświaty, Pana Jerzego Kiszkiela. Zaświadczenie to zwalnia ucznia z egzaminu gimnazjalnego z języka rosyjskiego w klasie III oraz jest przepustką do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Dorota Szamborska - nauczyciel języka rosyjskiego