30 października 2015 roku odbyła się wycieczka do Warszawy uczniów z klas IV – VI Szkoły Podstawowej w Narwi. W programie wycieczki było wiele atrakcji. Niezwykłe przeżycia zapewniła wizyta w Planetarium „Niebo Kopernika”, gdzie dzieci obejrzały film „Powrót na Księżyc”, a także uczyły się nazywać gwiazdozbiory i poznawały mapę nieba.

Wycieczka uczniów do Warszawy

Po astronomicznej przygodzie mali odkrywcy spędziłi czas aktywnie w Centrum Nauki „Kopernik”, uczestnicząc w rozmaitych doświadczeniach, zgłębiając tajemnice natury i ucząc się kreatywnie. Smaczny obiad w restauracji „Na wieży” dodał im sił, które okazały się potrzebne, bo wspaniały dzień zakończył się wizytą na Stadionie Narodowym.

Wycieczka uczniów do Warszawy

Uczniowie zwiedzali płytę boiska, szatnie piłkarzy, widownię, oglądali gigantyczne telebimy, a po zakupie pamiątek udali się do domu. To był czas pełen wrażeń!

Opracowanie materiału:
Ewa Alimowska
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Narwi