30 kwietnia 2014 roku w Hajnowskim Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe XXII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków pod hasłem „Mama, tata i ja". 28 utalentowanych uczestników w wieku od 4 do 6 lat zmagało się z muzyką i śpiewem, a byli to laureaci eliminacji gminnych. Gminę Narew reprezentowali:

  • Rzepko Oliwia – „Kocham Cię”
  • Korniluk Anastazja – „Szczotka, pasta”
  • Szklarzewski Kacper – „Ufoludki”

Piosenka Przedszkolaków w Hajnówce

Jury konkursu, w składzie: Bożena Lewczuk, Zbigniew Budzyński i Jarosław Kowalski przyznało 3 nagrody oraz 4 wyróżnienia. Wśród wyróżnionych znalazła się 4 letnia urocza i utalentowana muzycznie Oliwka Rzepko, która swoim śpiewem urzekła nie tylko jury ale też publiczność. Mamy nadzieję, że muzyczna przygoda Oliwki nie skończy się na tym festiwalu i będzie ona rozwijać swój talent.

Piosenka Przedszkolaków w Hajnówce 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów. Ogromne podziękowania należą się rodzicom i paniom z przedszkola samorządowego w Narwi za poświęcony czas i zaangażowanie w przygotowanie dzieci.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Narwiański Ośrodek Kultury