Wydarzenia kulturalne NOK 2014

Spotkanie wigilijne w Narwi19 grudnia 2014 roku odbyło się w Gminie Narew przedświąteczne spotkanie wigilijne dla mieszkańców naszej gminy.

Warsztaty w NOK11 grudnia 2014 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury zakończył się pierwszy cykl warsztatów pod nazwą "Twórcze łapki", "Od niteczki do czapeczki", "Origami modułowe" i "Wiklina papierowa".

Obchody Święta Niepodległości11 listopada 2014 roku mieszkańcy Gminy Narew oddali cześć walczącym o wolność i niepodległość naszej Ojczyzny.

XV Dni Narwi26 lipca 2014 roku już po raz piętnasty odbyły się Dni Narwi, jedna z największych imprez organizowanych przez Narwiański Ośrodek Kultury.

Podlaszanki w BiałowieżyZespół Podlaszanki z Gorodziska wystąpił 19 lipca 2014 roku w Białowieży podczas koncertu pt. „Różnogłosie” w ramach cyklu prezentacji muzycznych białoruskiej mniejszości narodowej.

Wycieczka do Muzeum PszczelarstwaDzieci z Akademii Przyjaciół Pszczół NOK w dniu 24 czerwca 2014 r. miały okazję zwiedzić Muzeum Pszczelarstwa w kompleksie wypoczynkowym „Dwór Bartnika” w Narewce.

Sukces grupy tanecznej z NarwiW dniu 22 czerwca 2014 roku w Hajnowskim Domu Kultury odbył się III Podlaski Festiwal Tańca Nowoczesnego, w któym sukces odniosła dziecięca grupa taneczna Cool Kids z Narwi.

Konkurs recytatorski dla przedszkolakówDnia 20 maja 2014 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje gminne konkursu recytatorskiego dla przedszkolaków pt. „O złotą różdżkę dobrej wróżki”.

Sukces dzieci ze świetlicy PromykDzieci ze świetlicy środowiskowej Promyk odniosły sukces w Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży w Hajnówce pod hasłem „Wiosna Młodych Talentów – Hajnówka 2014”.

kujawski pszczolyNarwiański Ośrodek Kultury przyłączył się do akcji  pomocy pszczołom. Od 1 marca do 1 maja 2014 NOK realizował I etap  projektu pt. "Z Kujawskim pomagamy pszczołom".

Gmina Narew przyjazna pszczołomMiło nam poinformować, iż Narwiański Ośrodek Kultury i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Narwi otrzymali wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Akademii Przyjaciół Pszczół.

Festyn Eko-Majówka w Narwi1 maja 2014 roku na przystani kajakowej w Narwi odbył się po raz pierwszy ekologiczny festyn pod hasłem Eko-Majówka.

Konkurs plastyczny NOK1 maja 2014 roku podsumowano konkurs plastyczny pod hasłem „Pożyteczne owady - mali pomocnicy” zorganizowany przez Narwiański Ośrodek Kultury.

Piosenka Przedszkolaków w Hajnówce30 kwietnia 2014 roku w Hajnowskim Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe XXII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków pod hasłem „Mama, tata i ja".

Recital autorski w ośrodku kultury26 kwietnia 2014 roku narwiańską publiczność, czarował „dobrym” słowem, magnetycznym głosem i hipnotycznym brzmieniem gitary Mariusz Oziu Orzechowski.

Wiosenne korowody z wołoczebnikami26 kwietnia 2014 roku ulicami wsi Skaryszewo, Tyniewicze Duże, Przybudki oraz Gorodzisko przeszły wiosenne korowody „wołoczebników”.

Młodzież budowała domki dla pszczółW ramach Akademii Przyjaciół Pszczół młodzież sadziła kwiaty oraz budowała schronienia dla owadów, które zachęcą do pozostania w naszym ogrodzie pożytecznych zapylaczy.

Festiwal Piosenki PrzedszkolakówW dniu 11 kwiernia 2014 roku odbyły się eliminacje gminne XXII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków pod hasłem „Mama, tata i ja”.

Warsztaty wielkanocnePrawdziwe cuda wyszły spod rąk uczestniczek wielkanocnych warsztatów, które odbywały się od 1 do 8 kwietnia 2014 roku w kilku miejscowościach naszej gminy pod hasłem "Rodzinne inspiracje wielkanocne".

Promocja książki w ośrodku kultury9 marca 2014 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury w Narwi odbyło się spotkanie poświęcone prezentacji najnowszej książki Doroteusza Fionika „Miasta w historii i kulturze podlaskich Białorusinów”.