11 grudnia 2014 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury zakończył sie pierwszy cykl warsztatów pod nazwą "Twórcze łapki", "Od niteczki do czapeczki", "Origami modułowe" oraz "Wiklina papierowa".

Warsztaty w NOK

Warsztaty prowadzone były w okresie od 1 października do 11 grudnia 2014 roku w każdy wtorek i czwartek, a brało w nich udział ponad 30 osób.

Warsztaty w NOK

Dzieci mogły miło spędzić czas z rodzicami i kolegami, jak też zdobyć nowe umiejętności. Była to również świetna okazja na integrację wielopokoleniową oraz wzajemną wymianę doświadczeń. Często tego typu działania są jedyną okazją wyrwania się ze szponów rutyny i marazmu.

Warsztaty w NOK

Sztuka robienia kwiatów z krepiny, modułów origami, plecionek z wikliny papierowej czy gwiazdek szydełkowych wymaga czasu i cierpliwości, dlatego też warszaty rozłożono na wiele dni, aby bez pośpiechu można było wykonać całą pracę.

gwarno wesolo 06

Zabawa i śmiech towarzyszyły uczestnikom przez cały czas nauki i sprzyjały tworzeniu małych arcydzieł, krok po kroku powstawały piękne prace. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni ze swoich własnoręcznie zrobionych prac, które wyglądały naprawdę pięknie (odsyłamy do galerii).

gwarno wesolo 07

GALERIE ZDJĘĆ

TWÓRCZE ŁAPKI

OD NITECZKI DO CZAPECZKI

ORIGAMI MODUŁOWE

WIKLINA PAPIEROWA

DYSKOTEKA


Opracowanie materiału:
Narwiański Ośrodek Kultury