Miło nam poinformować, iż Narwiański Ośrodek Kultury i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Narwi otrzymali wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Akademii Przyjaciół Pszczół.

Gmina Narew przyjazna pszczołom 

W Narwiańskim Ośrodku Kultury w ramach akcji odbędzie się jeszcze wiele ciekawych przedsięwzięć, takich jak: spotkanie z pszczelarzem. wyjazd na wycieczkę do pobliskiego Muzeum Pszczelarstwa w Narewce oraz „Dożynki Gminne” połączone ze „Świętem Pszczoły”. Mamy nadzieję, że wszystkie te działania pomogą zwrócić uwagę na rolę pszczół w środowisku i zachęcić do zaangażowania się w działania mające chronić te pożyteczne owady.

WYRÓŻNIENIE

Zobacz prezentację Narwiańskiego Ośrodka Kultury
(aby obejrzeć naszą prezentację na stronie Akademii Przyjaciół Pszczół w dziale Galeria Konkursowych Akademii
należy wybrać województwo podlaskie i powiat hajnowski)

Opracowanie materiału:
Narwiański Ośrodek Kultury