15 maja 2014 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki odbyło się spotkanie autorskie z Anną Czerwińską-Rydel. W spotkaniu uczestniczyły uczniowie klas III i IV Szkoły Podstawowej w Narwi.

Spotkanie z Anną Czerwińską-Rydel 

Anna Czerwińska-Rydel – muzyk, pedagog, autorka książek dla dzieci i młodzieży o tematyce muzycznej, historycznej, społecznej, biograficznej. Członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich oraz Polskiej Sekcji IBBY. Autorka w swoich książkach i opowiadaniach pisze o ludziach z pasją, problemach dzieci, rodzinie, samotności, potrzebie bliskości, zrozumienia, miłości, a przede wszystkim o muzyce. Na stale mieszka w Gdańsku. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i studentami prowadząc zajęcia muzyczne, pedagogiczne oraz terapeutyczne.

Spotkanie z Anną Czerwińską-Rydel 

Podczas spotkania dzieci brały czynny udział w dyskusjach o opowiadanych przez autorkę książkach. Na koniec spotkania wszyscy chętnie zgłaszali się po autografy Pani Anny Czerwińskiej-Rydel. Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi w swoich zbiorach posiada książki autorstwa Pani Anny Czerwińskiej-Rydel: „Słońcem na papierze” oraz „Sto tysięcy kartek”.

Spotkanie z Anną Czerwińską-Rydel

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi