Wydarzenia w bibliotece 2014

Spotkanie autorskie w bibliotece10 grudnia 2014 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Panem Bogdanem Dudko oraz Panią z Dagmarą Widanow.

Andrzejki i Mikołajki w TrześcianceW sobotni wieczór 6 grudnia 2014 roku dzieci ze świetlicy przy Filii Bibliotecznej w Trześciance odbyły czarodziejską wyprawę w świat magii i wróżb andrzejkowych.

Wycieczka z okazji Mikołajek6 grudnia 2014 roku z okazji Mikołajek Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi wraz z filiami w Łosince i Trześciance zorganizowała wyjazd do Białegostoku.

Warsztaty rzeźbiarskie w biblioteceW listopadzie 2014 roku Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi zakończył się cykl warsztatów rzeźbiarskich prowadzonych przez pana Włodzimierza Naumiuka.

Andrzejki w bibliotece w łosince29 listopada 2014 roku w filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Łosince odbyło się spotkanie andrzejkowe - magiczny wieczór wróżb.

Andrzejki w bibliotece w Narwi29 listopada 2014 oku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie andrzejkowe dla dzieci i młodzieży.

Koncert Paliny Respubliki26 października 2014 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbył się koncert młodej białoruskiej wokalistki Paliny Respubliki w ramach XXI Festiwalu „Jesień Bardów”.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki25 października 2014 roku odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi.

Wystawa prac w biblioteceW bibliotece w Narwi można było oglądać wystawę prac pani Lidii Malinowskiej, która była jedną z autorek, prezentujących swoją twórczość poetycką podczas „Wieczorów spotkań z poezją”.

Prezentacja w Książnicy Podlaskiej22 października 2014 roku w siedzibie Książnicy Podlaskiej w Białymstoku odbyło się spotkanie szkoleniowe, na którym prezentację przedstawiła Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi.

Spektakl teatralny w bibliotece10 października 2014 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi gościła aktorów z Krakowa z przedstawieniem „Legenda o Smoku Wawelskim”.

Spotkanie autorskie w bibliotece19 września 2014 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie promujące książkę z wierszami dla dzieci pt. „Padarunki”.

Spotkanie autorskie w bibliotece17 sierpnia 2014 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Panem Krzysztofem Koziołkiem, dziennikarzem i autorem powieści kryminalnych.

Bezpieczne wakacje z Biblioteką15 lipca 2014 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi oraz Filii Bibliotecznej w Łosince i Trześciance odbyły się spotkania profilaktyczno - edukacyjne pod hasłem "Bezpieczne wakacje".

Powitanie wakacji w TrześcianceW sobotę 28 czerwca 2014 roku dzieci z Filii Bibliotecznej w Trześciance powitały tak długo wyczekiwane wakacje.

Wycieczka czytelników GBP28 czerwca 2014 roku młodzież uczestnicząca w spotkaniach Dyskusyjnego Klubu Książki oraz aktywni czytelnicy biblioteki wzięli udział w rajdzie rowerowym podsumowującym działalność DKK.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki31 maja 2014 roku odbyło się spotkanie w Dyskusyjnym Klubie Książki działającym przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi.

Spektakl w bibliotece w Narwi27 maja 2014 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi gościła aktorów z Krakowa ze spektaklem pt. "Kubuś Puszatek i przyjaciele".

Dzień Pracownika Samorządowego20 maja 2014 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyła się uroczystość związana z obchodami Dnia Bibliotekarza, Dnia Działacza Kultury i oczywiście Dnia Samorządowca.

Spotkanie z Anną Czerwińską-Rydel15 maja 2014 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki odbyło się spotkanie autorskie z Anną Czerwińską-Rydel.