W listopadzie 2014 roku Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi zakończył się cykl warsztatów rzeźbiarskich prowadzonych przez pana Włodzimierza Naumiuka. Na warsztaty rzeźbiarskie złożył się cykl spotkań, w czasie których wszyscy uczestnicy wyrzeźbili piękne kwiaty, ptaki i płaskorzeźby przedstawiające zwierzęta.

Warsztaty rzeźbiarskie w bibliotece

Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wkrótce Gminna Biblioteka Publiczna rozpocznie nowy cykl warsztatowy, tym razem poświęcony rękodziełu.

Warsztaty rzeźbiarskie w bibliotece

Warsztaty odbyły się w ramach projektu pt. „Było, jest i będzie…” realizowanego przez nieformalną grupę „Pasjonaci tradycji” działającą przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi.

Dzialaj LokalniePolsko-Amerykańska Fundacja WolnościAkademia Rozwoju Filantropii w PolsceEuroregion Puszcza Białowieska

Projekt jest współfinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Hajnówce.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna