27 maja 2014 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi gościła aktorów z Krakowa ze spektaklem pt. "Kubuś Puszatek i przyjaciele". Spektakl był muzyczną opowieścią o tytułowym Kubusiu Puszatku i jego przyjaciołach: Krzysiu, Osiołku Kłapouchu, Kangurzycy, Króliku, Prosiaczku, Sowie Przemądrzalskiej i brykajacym Tygrysku.

Spektakl w bibliotece w Narwi 

Błyskotliwa muzyka, niezapomniane motywy, atrakcje wynikające z połączenia ożywionego dialogu z publicznością, humor słowny i sytuacyjny gwarantowały wyśmienitą zabawę. Było to interaktywne przedstawienie, które angażowało widzów do współtworzenia akcji.

Spektakl w bibliotece w Narwi 

Treść zwracała uwagę na tak ważne w kształtowaniu i wychowaniu dzieci wartości jak: przyjaźń, opiekuńczość, odpowiedzialność, odwaga i tolerancja.

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi