Wydarzenia szkolne 2014

Jasełka bożonarodzeniowe18 grudnia 2014 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Narwi uczniowie przedstawili jasełka bożonarodzeniowe.

Szkolny konkurs recytatorski27 listopada 2014 roku w świetlicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego odbył się konkurs recytatorski pt. „Pięknie recytujemy wiersze współczesnych poetów”.

Akademia pt. Pociąg do wolnościW 96 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Narwi odbyła się akademia pt. "Pociąg do wolności".

Ślubowanie gimnazjalistów23 października 2014 roku w Gimnazjum w Narwi obchodzono uroczyście Dzień Patrona szkoły, połączony ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych.

Dzień Nauczyciela13 października 2014 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Narwi odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Rozpoczęcie roku szkolnego1 września 2014 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Narwi odbyło się rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2014/2015.

Zakończenie roku szkolnego27 czerwca 2014 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Narwi odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014.

Harcerze zasadzili drzewaW ramach Akademii Przyjaciół Pszczół harcerze z drużyny „Iskry” przystąpili do sadzenia drzew miododajnych na rekreacyjnym terenie nad rzeką Narew.

Akademia Przyjaciół Pszczół w szkoleUczniowie klas IV – VI Szkoły Podstawowej w Narwi pod opieką nauczycielki przyrody Pani Nadziei Osipiuk przystąpili do programu „Akademie Przyjaciół Pszczół”.