Dnia 1 marca 2013 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Narwi odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Harcerskiej. W konkursie wzięło udział 13 uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum należących do 35. DH ISKRY z Narwi.

Szkolny Konkurs Piosenki Harcerskiej

Komisja konkursowa po wysłuchaniu wszystkich uczestników przyznała następujące miejsca:

I miejsce

 • Justyna Dubowska
 • Michalina Jarmocik
 • Kamila Kosakowska
 • Martyna Poskrobko

Szkolny Konkurs Piosenki Harcerskiej

II miejsce

 • Michalina Kiryłowicz
 • Karolina Ostapkiewicz
 • Barbara Rusinowicz
 • Magdalena Nikonowicz

Szkolny Konkurs Piosenki Harcerskiej

III miejsce

 • Katarzyna Bańkowska
 • Agata Berezowiec
 • Jan Oksentiuk

Szkolny Konkurs Piosenki Harcerskiej

Wyróżnienia

 • Edyta Romaniuk
 • Wiesław Hewa

Szkolny Konkurs Piosenki Harcerskiej

Po zakończeniu części konkursowej było wspólne śpiewanie harcerskich piosenek i pląsy z obecnymi na konkursie zuchami z naszej szkoły. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem od hm. Alicji Szyszkiewicz, która uświetniła konkurs swoją obecnością.

Opracowanie: Edyta Pokorska