3 września 2007 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej oraz Publicznego Gimnazjum w Narwi usłyszeli pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym 2007/2008. Pierwsi nowy rok szkolny przywitali uczniowie szkoły podstawowej. Podczas uroczystości inauguracji roku szkolnego na sali gimnastycznej w Narwi obecni byli także wychowawcy klas, nauczyciele, a także rodzice. Tradycyjnie już uczniów w nowym roku szkolnym przywitała dyrektor Szkoły Podstawowej w Narwi Alina Ostaszewska oraz Wójt Gminy Narew Jakub Sadowski.

Inauguracja roku szkolnego 2007/2008Inauguracja roku szkolnego 2007/2008 

Następnie odbyła się uroczystość inauguracji roku szkolnego w Publicznym Gimnazjum. Młodzież powitała dyrektor gimnazjum Alina Kononiuk, życząc uczniom wszystkiego najlepszego w nowym roku szkolnym oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Do życzeń dołączył się Wójt Gminy Narew.

Inauguracja roku szkolnego 2007/2008Inauguracja roku szkolnego 2007/2008 

W nowym roku szkolnym 2007/2008 wszystkim uczniom życzymy jak najwięcej sukcesów w nauce, mnóstwa nowej wiedzy, zaś nauczycielom wspaniałych osiągnięć pedagogicznych i zadowolenia z wychowanków.