Wydarzenia szkolne 2012

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej23 listopada 2012 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Narwi odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej.

baner lepszy start8 listopada 2012 roku odbyło się w szkole spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji na bezpłatne zajęcia pozalekcyjne w ramach projektu pt. „Lepszy start – wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z gminy Narew”.

logo POKLUczniowie klas I-III od października 2012 roku uczęszczają na zajęcia dodatkowe w ramach projektu pt. „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Narew”.

plakat lepszy startUrząd Gminy Narew realizuje w szkole bezpłatne zajęcia pozalekcyjne w ramach projektu „Lepszy start – wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z gminy Narew”.

Rozpoczęcie roku szkolnego3 września 2012 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Narwi odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/2013.

logo comenius 2012Gimnazjum w Narwi było jednym z czterech partnerów w ramach projektu  „Looking at the same view from different windows” (Patrząc na ten sam widok z różnych okien) z Programu Comenius.

Zakończenie roku szkolnego29 czerwca 2012 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Narwi odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012.

Piknik Rodzinny w Narwi2 czerwca 2012 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Narwi odbył się Piknik Rodzinny połączony z otwarciem nowego placu zabaw przy naszej szkole.

Tradycja nie zapomniana w Narwi25 maja 2012 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Narwi odbyła się sympatyczna uroczystość pod hasłem „Tradycyja nie straczana” – Tradycja nie zapomniana.

Mistrzostwa modelarskie w Narwi20 maja 2012 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Narwi odbyły się XVII Mistrzostwa Szkół Województwa Podlaskiego w Modelarstwie Redukcyjnym.

Jasna szkoła - prosta sprawaUczniowie klas II gimnazjum, jako najlepsza drużyna w województwie podlaskim, zakwalifikowali się do II Etapu projektu „Jasna szkoła – prosta sprawa!” organizowanego przez firmę Philips.

Wizyta we WłoszechW dniach od 13 do 18 maja 2012 roku uczniowie i nauczyciele z Gimnazjum w Narwi gościli we Włoszech w ramach realizacji programu Comenius.

jasna szkola 2012Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Narwi przeszli do finału ogólnopolskiego projektu edukacyjno-sportowego „Jasna szkoła – prosta sprawa!”.

logo ambasada federacji rosyjskiej29 marca 2012 w Gimnazjum im. Abp. gen. dyw. Mirona Chodakowskiego w Narwi (woj. podlaskie) odbył się II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Rosyjskiej pt. Miłość w poezji rosyjskiej.