Narwiański Ośrodek Kultury

Narwiański Ośrodek Kultury (NOK) jest samorządową instytucją kultury. Podstawowym celem statutowym NOK jest działalność kulturalna na terenie Gminy Narew. Nadrzędnym celem instytucji jest tworzenie optymalnych warunków społecznego dostępu do dóbr i wytworów kultury oraz przygotowanie do aktywnego uczestnictwa w kulturze.
 
budynek Narwiańskiego Ośrodka Kultury Narwiański Ośrodek Kultury
ul. Mickiewicza 105    17-210 Narew
tel./fax 85 6816086
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.nok.narew.gmina.pl
 
Pracownicy Narwiańskiego Ośrodka Kultury:
  • Agata Smoktunowicz – dyrektor
  • Jan Chilimoniuk – kierownik administracyjny
  • Irena Charkiewicz – instruktor
  • Anna Robkowska – pracownik gospodarczy
  • Maryla Jakubowska – pracownik gospodarczy
  • Dorota Kamińska - główna księgowa

Dni i godziny otwarcia:

  • Poniedziałek - Piątek - w godzinach 7.00-18.00
  • Sobota i Niedziela - nieczynne

ZOBACZ TAKŻE:

Wieczornica w Krzywcu Narwiański Ośrodek Kultury organizuje wiele imprez kulturalnych i sportowych, min. Dni Narwi, Dożynki Gminne, spotkania przedwigilijne i kolędnicze oraz cykl spotkań pod hasłem "Żywie jaszcze tradycja".
Zespół Domisolki Zespoły artystyczne działające przy NOK oraz współpracujące z Narwiańskim Ośrodkiem Kultury (obecnie oraz w przeszłości).
Dni Narwi Tutaj znajdzież odnośniki do wydarzeń kulturalnych zorganizowanych przez Narwiański Ośrodek Kultury w poszczególnych latach.

Narwiański Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież do korzystania z oferty kulturalnej. Oferta otwarta jest dla wszystkich chętnych do rozwijania własnych umiejętności, pasji i twórczej samorealizacji oraz spędzania wolnego czasu. Wśród propozycji programowych można znaleźć zajęcia artystyczne, rekreacyjne, sportowe oraz warsztatowe.

nutkaZapraszamy do zapoznania się z repertuarem muzycznym zespołów artystycznych, które działają obecnie lub działały w przeszłości w Gminie Narew. Prezentujemy fragment dyskografii, która powstała na przestrzeni ostatnich lat.

Zespół Tyniewiczanki z Tyniewicz Dużych Zespół ludowy Tyniewiczanki został założony w lutym 1980 roku w Tyniewiczach Dużych. Założycielem, pierwszym kierownikiem i akompaniatorem zespołu był Pan Mikołaj Sylwestruk. Następnie kierownictwo nad zespołem objął Pan Jan Dudzicz, a później Pani Walentyna Frankowska.
Chór Ramonka z Łosinki Zespół został utworzony w 1995 roku przez matuszkę Alinę Kos, a w jego skład wchodziło wówczas 12 dziewczynek oraz 1 chłopiec ze Szkoły Podstawowej w Łosince. Obecnie dyrygentem chóru Ramonka jest Maria Bubka.
Chór Zaranoczka z Łosinki Chór Zaranoczka działający przy Parafii Prawosławnej w Łosince powstał w 2001 roku z inicjatywy proboszcza parafii ks. Jerzego Kos oraz dyrygentki Marii Radczuk.
Tercet rodzinny z Makówki Tercet rodzinny z Makówki tworzą trzy rodzone siostry Anna, Urszula i Justyna. Wspólne muzykowanie zaczęło się od śpiewania w domu razem z rodzicami. Tercet wykonuje acapella muzykę sakralną, a także pieśni ludowe w języku białoruskim, ukraińskim i rosyjskim.
Zespół Euforia z Narwi Zespół Euforia, zainspirowany ideą organizowanego przez młodzież białoruską festiwalu Jesień Bardów, powstał w 2000 roku, w Narwi, i pierwotnie funkcjonował jako gitarowy duet, w skład którego wchodzili Marzena Rusaczyk i Piotr Kozyrski.
Projekt muzyczny Ethno-Lyrics Ethno-Lyrics to niezależny projekt muzyczny, którego ideą jest upowszechnianie dawnych, tradycyjnych pieśni białoruskich, ukraińskich, rosyjskich, czy łemkowskich w akustycznych aranżacjach oraz promowanie różnorodności wokalnej muzycznej kultury Podlasia.